Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Шановні жителі громади, представники бізнесу, підприємці, керівники релігійних організацій Рокитнянського району!

Переглядів: 753

Шановні жителі громади, представники бізнесу, підприємці,

керівники релігійних організацій Рокитнянського району!

     У кризових ситуаціях ми маємо здатність миттєво об’єднуватись. Так було в 2014, коли добровольці, волонтери, армія і народ  об’єднались і  стали на захист країни. Так потрібно зробити і сьогодні у боротьбі з коронавірусною інфекцією.
     Сьогодні лінія фронту боротьби з вірусом проходить повз кожного з нас.  Ми зобов’язані спрямувати  допомогу туди, де її найбільш потребують, мобілізувати власні ресурси для вирішення  нагальних проблем, зробити все, щоб захистити медичних працівників та жителів громади.
     Ми вдячні нашим лікарям  за людяність, жертовність, професіоналізм, вірність клятві Гіппократа; нашим військовим на Сході, які продовжують захищати нашу державу; свідомим жителям громади , які виконують встановлені правила поведінки в період боротьби з вірусом, дотримуючись норм карантину.
    Ми дякуємо всім, хто підтримував і  підтримує наші комунальні медичні  заклади, допомагає закупити медичне обладнання для ефективної боротьби з коронавірусом.  На разі необхідними є: захисні маски,захисні окуляри, халати одноразового використання стійкі  до рідини, рукавиці, костюми біозахисту, дезінфікуючі засоби, термометри безконтактні, тести для визначення COVID-19.
    Всіх, хто має можливість допомогти, просимо звертатись до керівників комунальних некомерційних підприємств Рокитнянської районної ради «Рокитнянська районна центральна лікарня» - Ігнатьєва Сергія Леонідовича, та «Рокитнянського центру первинної медико – санітарної допомоги»-  Ярої Оксани Олександрівни.
     Ми бажаємо вам здоров’я. Бережіть себе і своїх рідних. Переможемо коронавірус разом!
 

« повернутися до списку новин