Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Шановні жителі та гості села Острів!

Переглядів: 486

Шановні жителі  та гості села Острів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села!

   День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто працює на благо громади та виховує у її традиціях майбутні покоління. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме любов до маленької батьківщини не дала Вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні. Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє села Острів змушує Вас берегти і цінувати місцеві багатства.

    Дорогі жителі та гості села,  у цей святковий день,

від імені  Рокитнянської районної ради та від себе особисто

щиро вітаю всіх із  Днем села Острів!

     Бажаю Вам добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги, міцного здоров’я, щастя, добра,  мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

   Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову  вашого  населеного  пункту.  Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом Вас!

З повагою

голова Рокитнянської районної ради                                                                                                        О.Г.Конопчук

 


 

 

 

 

« повернутися до списку новин