Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Відбулося чергове пленарне засідання сесії

Переглядів: 188

     В п'ятницю, 14 серпня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради VII скликання.

   На початку роботи сесії Олександр Конопчук привітав з днем народження директора комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс  "Рокитне" Москалика С.Л. Побажав імениннику здоров"я, щастя, злагоди, родинного благополуччя і миру.

   Відповідно до порядку денного заслухали інформацію керівника Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області Яцишина Я.Я. про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території Рокитнянського району за 6 місяців 2020 року.

         Під час роботи сесії затвердили План розвитку комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської  районної ради Київської області  "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2020 рік, доповідач директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" Ігнатьєв С.Л.

    По питаннях: про затвердження змін до фінансового плану  комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2020 рік та про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги"  на 2021 рік проінформувала директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Яра О.О.

       Начальником відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації Діренком  С.В. було інформовано про стан підготовки закладів освіти до початку нового 2020-2021 навчального року та період роботи в осінньо-зимовий період, про перепрофілювання (зміну типу)  Запрудянського комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради Київської   області   в Запрудянську   гімназію  Рокитнянської районної ради Київської області та затвердження  Статуту закладу в новій редакції, про перепрофілювання (зміну типу)  Маківського комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради Київської області в Маківську початкову школу Рокитнянської районної ради Київської області та затвердження  Статуту закладу в новій редакції.

   Прозвітувала про діяльність комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області  "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр" за 2019-2020 навчальний рік директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний інклюзивно- ресурсний центр" Коцюбинська Н.І.

      Начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації  Телиуз Л.М. проінформувала про внесення змін  до районної  комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2020 рік.

   Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне" на 2019-2020 роки доповів директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс  "Рокитне" Москалик С.Л.

  Голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г. проінформував  про затвердження скоригованого одностаткового тарифу на теплову енергію на період опалювального сезону 2020-2021 роки, про звільнення госпрозрахункового  комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Проектно-виробниче, архітектурно-планувальне б'юро" від сплати частини чистого прибутку, що вилучається до районного бюджету.

   Також депутати заслухали інформацію про хід виконання районної комплексної Програми "Захисник Вітчизни" на 2017-2021 роки та про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району  за І півріччя 2020 року, доповідач в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю.

     На засіданні сесії депутати розглянули та прийняли рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району Київської області  за  І-півріччя 2020 року та про внесення  змін  до рішення сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року № 491- 42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього, доповідач начальник управління  фінансів  Рокитнянської районної державної адміністрації Григоренко С.А.

        В роботі сесії взяли участь заступник начальника Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції  в Київській  області Антонюк Ю., керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, місцеві засоби  масової інформації.

« повернутися до списку новин