Рокитнянська районна рада

Про позачергове пленарне засідання сорок другої сесії

Переглядів: 141

      

 24 грудня відбулося позачергове пленарне засідання сорок другої сесії Рокитнянської районної ради VII скликання під керівництвом голови районної ради Конопчука Олександра Григоровича.

      За традицією на початку роботи сесії найщиріші привітання пролунали депутатам районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

       Згідно порядку денного заслухали питання про погодження передачі газового та іншого обладнання, що перебуває на балансі КНП "Рокитнянська центральна лікарня" на баланс КПН "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Начальником управління фінансів Рокитнянської районної державної адміністрації Григоренко С.А. було проінформовано про внесення  змін  до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік" та додатків  до  нього, про прогноз районного бюджету Рокитнянського району Київської області  на 2021-2022 роки. А також  був прийнятий районний бюджет Рокитнянського району на 2020 рік.

  

   По питаннях: про затвердження структури та чисельності  виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2020 рік та про умови оплати праці голови районної ради   та заступника голови районної ради, доповів голова районної ради  Конопчук О.Г.

     

В роботі сесії взяли участь: депутати районної ради, в.о. голови Рокитнянської райдержадміністрації Приліпко О.Ю., заступник голови райдержадміністрації Л.П.Кононець, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцеві засоби масової інформації.« повернутися до списку новин