Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про привітання з нагоди ювілею

Переглядів: 182

   

     03 жовтня 2019 року голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., керуюча справами районної ради Лехан С.В. привітали секретаря Бирюківської сільської ради Павленко Віру Василівну з ювілеєм.

      Павленко Віра Василівна більше 25 років працює на посаді секретаря Бирюківської сільської ради.  За цей час    Віра Василівна показала, що вона дійсно професіонал своєї справи, енергійна і цілеспрямована, у спілкуванні  щира і привітна. Приймає активну участь у громадському і культурному житті Рокитнянщини. Користується авторитетом і повагою серед керівництва району, односельців, колег, депутатів, членів виконкому.

    

 З нагоди ювілею за багаторічну, сумлінну працю на користь територіальної громади, особистий внесок у розвиток і процвітання сіл Бирюки та Пугачівка, активну життєву позицію іменниниці вручили Подяку Рокитнянської районної ради і квіти.

     Керівники районної ради побажали ювілярці міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди, добробуту, мирного неба  над головою  та багато щасливих літ у натхненній праці.              

       

« повернутися до списку новин