Рокитнянська районна рада

Привітання Рокитнянської районної ради

Переглядів: 74

               

Шановні жителі Рокитнянщини!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва

та Покрови Пресвятої Богородиці!

   14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне - Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

   Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу – це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності  і самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі  й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Довели, що є достойними нащадками українського козацтва.

    Уклінно дякуємо усім нашим героям, які ціною власного життя і здоров'я боронили нашу рідну Україну від ворогів, які нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України!  Зичимо нашим воїнам, міцності духу та довгих літ життя!

      У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею, як для кожної людини, так і для всієї нашої благословенної України!

    Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Щиро зичимо Вам міцного здоров'я, незламного духу, мирного неба та добра вашим оселям!

 

З повагою

за дорученням Рокитнянської районної ради

в.о.голови районної ради                                                           С.Д.Кучерова

 « повернутися до списку новин