Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про районні заходи з нагоди Дня захисника України

Переглядів: 265

     

       В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі

      

    Так 11 жовтня 2019 року, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулися урочисті  районні заходи.

      Головною ідеєю свята є виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

     

           На честь полеглих в боях за свободу і незалежність України відбулося покладання квітів до Меморіалу слави, пам’ятника на честь полеглих в боях за свободу і незалежність України та пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та воїнам - афганцям.

        

     Голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г та в.о. голови  Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю  подякували воїнам і ветеранам війни за проявлений героїзм під час виконання війського обов'язку та побажали їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя, радості та миру.

         За бездоганну службу, вагомий внесок у справу зміцнення оборонної могутності держави та з нагоди Дня захисника України кращих військовослужбовців Рокитнянщини відзначили Грамотами та Подяками Рокитнянської районної ради та Рокитнянської районної державної адміністрації.

    

     Районний військовий комісар Бабенко В.С. привітав присутніх  зі святом та вручив відзнаки Президента України за участь  в антитерористичній операції: солдату запасу Лівінському М.М., солдату запасу Рухаленку Ю.В., сержанту запасу ЧорненькомуМ.М., військовослужбовцю Діденко О.В.

       

       Гості та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам’ять борців за волю та незалежність України

      Гарним святковим подарунком став концерт за участі аматорів  Рокитнянщини.

    

   Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі

 

        В заходах взяли участь голова Рокитнянської районної ради  Конопчук О.Г., заступник голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д,  в.о. голови  Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю., заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації  Кононець Л.П., районний військовий комісар Бабенко В.С.,керівники та колективи підприємств, установ та організацій району, депутати Рокитнянської районної ради, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході України, учасники Революції Гідності, ветерани війни та військової служби, волонтери,члени сімей загиблих воїнів, місцеві жителі.

« повернутися до списку новин