Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Переглядів: 325

      

     В п'ятницю, 01 листопада а обрядовій залі районного будинку культури смт Рокитне відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення - Дня працівників соціальної сфери.

      

    День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя усього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини, зокрема: із здійсненням правосуддя, профілактичними діями проти асоціальної поведінки, психічним і фізичним здоров'ям, конфліктами особового і групового характеру, а також проблемами у працевлаштуванні, соціальній і професійній адаптації населення, плануванні сім'ї і багатьма іншими.

       Привітати керівників та трудові колективи з їх професійним святом завітали голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., заступник голови районної ради Кучерова С.Д., заступник голови Рокитнянської районної адміністрації Кононець Л.П.

      

      Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці трудових відносин.

       За добросовісне виконання своїх службових обов’язків, щоденну кропітку працю, високі показники у роботі та з нагоди Дня працівників соціальної сфери кращих працівників району було відзначено Грамотою і Подяками Рокитнянської районної державної адміністрації. 

      Також привітання прозвучали від начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Телиуз Л.М., та директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру знайнятості Глюзи Л.С., які вручили кращим працівникам з нагоди Дня працівників соціальної сфери обласні відзнаки.

       По завершенню урочистої частини пролунали музичні вітання у виконанні вокального ансамблю позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Музичної школи" керівник Каштанова Юля, Биби Тетяни, Вікторук Софії, Липовенко Маргарити, Зінченко Марії, Рябоненко Юлії, учасників                ансамблю спортивно-бального танцю "Етюд" керівник Бокал Ірина.

« повернутися до списку новин