Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО БУШЕВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Переглядів: 173

      06 серпня з метою вивчення стану соціально-економічного розвитку територіальної громади голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович спільно із заступником голови районної ради Кучеровою Світланою Дмитрівною з робочим візитом відвідали Бушевську сільську раду.

   Поспілкувалися з сільським головою Морозом Андрієм Васильовичем про виконання бюджету сільської ради, про організацію виконання місцевих програм, а також про дотримання благоустрою  на всій території.

   В ході робочої поїздки поспілкувалися з керівниками об'єктів соціальної сфери: фельдшерсько-акушерського пункту, дошкільного навчального закладу Бушевської сільської ради "Росинка", сільського клубу, Бушевської бібліотеки філія № 18 щодо основних проблем функціонування установ   та перспектив на майбутнє.

      Завершуючи роботу, керівники дійшли висновку, що на чолі  сільського голови Андрієм Морозом сільська рада набула іншого забарвлення. Розвиток соціально-культурної інфракструктури села дає можливість переконатися у професіоналізмі сільського голови, умінні згуртувати працівників сільської ради, депутатів та членів виконкому на успішне вирішеня  важливих питань життєзабезпечення громадян.

« повернутися до списку новин