Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 24 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 904

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 24 червня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

      Надійшли результати обстежень ПЦР за 22 червня в кількості 45 осіб, з них 5 осіб позитивних: дитина Х. 6 років, гр. Л. 55 років, гр. А.  48 років, гр. Б. 37 років см Рокитне та гр. Г. з с. Синява.

  Станом на 24 червня в Рокитнянському районі результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 26 випадок захворювань на Covid-19.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 99 особами, з підозрою - 6 осіб.

      Було проведено сестрою медичною Світланою Бойко тестування швидкими тестами працівників 18 ДПРЧ смт. Рокитне ГУ ДСНС України в Київській області в кількості 14 осіб.  Всі результати негативні.

      За кошти НСЗУ було закуплено одноразові халати та бахіли.

      За детальною інформацією щодо ситуації по захворюваності  в Україні можна ознайомитись на офіційному сайті Covid19.gov.ua.

      Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

      Будьте здорові!

 

« повернутися до списку новин