Рокитнянська районна рада

Про робочий візит

Переглядів: 419

                                                      

   18 січня 2019 року голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., заступник голови районної ради Кучерова С.Д. та керуюча справами районної ради Лехан С.В. побували з робочим візитом на підвідомчій території Бирюківської сільської  ради.

      Керівники районної ради взяли участь у двадцять дев'ятій сесії Бирюківської сільської ради. На сесії головував Бирюківський  сільський  голова Гончар О.М. Із 12 депутатів сільської ради присутніх на пленарному засіданні  сесії було 7 депутатів.

     На сесійному засіданні розглянуто чотири питання.

    Про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території Бирюківської сільської ради в 2018 році - доповів Бирюківський сільський голова Гончар О.М. В своєму виступі  сільський голова зазначив, що в 2018 році: виготовлено генеральні плани сіл Бирюки та Пугачівка, проектну документацію на земельні ділянки під установи комунальної власності, проведено ремонтні роботи в приміщенні сільської ради  та актовій залі сільського будинку культури с. Бирюки, проведено вуличне  освітлення (6 вулиць) та ремонт доріг (щебеневе покриття – 3 вулиці протяжністю 1 км.), закуплено кухонний інвентар та постільну білизну в дитячий садочок, закуплено та встановлено блискавкозахисти та засоби пожежогасіння для установ комунальної власності.

     Про виконання сільського бюджету за 2018 рік - доповідала головний бухгалтер Бирюківської сільської ради Давиденко О.Д.

     По питання  про затвердження порядку громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад на основі Острівської територіальної громади – доповідав Бирюківський сільський голова. По даному питанню депутати підтримали пропозицію про об'єднання до Острівської територіальної громади до складу якої будуть входити населені пункти с. Острів, с. Троїцьке, с. Насташка,  с. Колісникове, с. Бирюки, с. Пугачівка та затвердили порядок громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад на основі Острівської територіальної громади.

    Також  депутатами було прийнято рішення про організацію громадських робіт на території Бирюківської сільської ради на 2019 рік.

      У  сесії Бирюківської сільської ради взяв участь депутат Рокитннянської районної ради  сьомого скликання С.В. Зелінський. 

     Голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г. поспілкувався  з депутатами  та працівниками сільської ради, де були обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.

                                                

                                                « повернутися до списку новин