Рокитнянська районна рада

Про заходи з нагоди Дня пожежної охорони

Переглядів: 333

                                          

     17 квітня - День пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує  людські життя, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

      В цей день на території 18-ДПРЧ смт Рокитне 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня пожежної охорони.  

      Привітати працівників та ветеранів пожежної охорони 18-ДПРЧ  смт Рокитне 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) завітали голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., в.о. голови районної державної адміністрації Приліпко О.Ю., куратор від Головного управління ДСНС України в м. Київ Коваленко А.П., заступник керівника ТОВ "Елеватор-Успіх", депутат районної ради  Кравець В.О., депутат Рокитнянської районної ради Зінченко С.В., ЗМІ.

     Працівники 18-ДПРЧ смт Рокитне 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) - це дійсно герої не лише ДСНС,     але й України, які, незважаючи на складний час в державі, виконують свій громадянський та службовий обов'язок. І найголовніше, кожен із них - щирий патріот своєї Батьківщини, який ніколи не зрадить присязі на вірність українському народові.

      Керівники району привітали вогнеборців служби порятунку з їх професійним святом та побажали родинного благополуччя, щастя, миру та злагоди.

      З нагоди професійного свята кращим працівникам пожежної охорони було вручено Подяки Рокитнянської районної ради, Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської селищної ради за вагомий внесок у справу боротьби з воняною стихією, захисту життя, здоровя людей і майна від пожеж та з нагоди  Дня пожежної охорони.

      Начальник Рокитнянського РС ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби цивільного захисту Шаравара С.Л. також привітав  співробітників та подякував їм за самовіддану працю, професіоналізм  та відповідальне ставлення до своїх службових обов'язків.

       А також цього дня привітали зі святом, тих хто вже на заслуженому відпочинку та побажали їм всіляких гараздів, здоров'я та побільше життєвих благ.

       Сьогодні на знак вічної пам'яті була відкрита меморіальна дошка на честь Чубка Анатолія Володимировича, командира відділення 18-ДПРЧ  смт Рокитне, який загинув 23 серпня 2017 року при виконанні службових обов'язків.

       Право відкрити меморіальну дошку надали: сестрі загиблого  Валентині Володимирівні, дружині  Ларисі Яківні та синові Дмитрові.

       Під час урочистостей очільники районної влади та працівники місцевої служби пожежної охорони вшанували світлу пам'ять, тих кого вже немає  з нами - хвилиною мовчання.

                                                        

 

 « повернутися до списку новин