Рокитнянська районна рада

Про нараду

Переглядів: 201

                                               

   Сьогодні, 15 травня за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., в.о. голови районної адміністрації Приліпка О.Ю. відбулася нарада з селищним, сільськими головами рад Рокитнянського району.

      У ході наради були розглянуті питання: про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та приведення у належний стан існуючих, про проблемні питання відділень Укрпошти у населених пунктах району,  про виконання доходної частини місцевих бюджетів, про підсумки проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Рокитнянського району, про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі".

       В нараді взяли участь заступник голови районної ради Кучерова С.Д., заступник голови адміністрації Кононець Л.П., начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства адміністрації Лалак І.В., начальник управління фінансів адміністрації Григоренко С.А., начальник  начальник управління соціального захисту адміністрації Телиуз Л.М.,начальник відділу Держгеокадастру у Рокитнянському районі Київської області Лисогор В.А, засоби масової інформації.

                                           

 « повернутися до списку новин