Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про заходи з нагоди Дня Конституції України

Переглядів: 384

       Напередодні свята  - Дня Конституції  України, яке відзначають 28 червня, в смт Рокитне в обрядовій залі  районного Будинку культури 27  червня відбулися урочисті заходи.

    Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.

      Голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та  в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко  привітали всіх присутніх зі святом та взяли участь у церемонії нагородження кращих представників Рокитнянщини  Подяками  Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради..

       Олександр  Григорович вручив Подяку Рокитнянської районної ради головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації Тамарі Василівні Погасій за сумлінну багаторічну працю, активну громадську позицію, високий професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Рокитнянщини та з нагоди Дня Конституції України.

       Побажав щастя, радості, родинного тепла і затишку, мирного неба над головою, здійснення мрій і сподівань.

        З нагоди свята на Рокитнянщину завітав  професор кафедри історії та теорії  держави і права, доктор наук в галузі політології, кандидат філософських наук, професор МКА, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності   Міжрегіональної академії управління персоналом Інституту права імені Володимира Великого  Федір Михайлович Медвідь, який провів цікаву лекцію про  створення Конституції України, яка  увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

 

« повернутися до списку новин