Рокитнянська районна рада

Про відзначення Всеукраїнського дня біліотек

Переглядів: 214

      

         27 вересня напередодні Всеукраїнського дня бібліотек голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович та заступник  голови Рокитнянської районної державної адміністрації Кононець Лариса Петрівна в обрядовому залі районного будинку культури привітали усіх працівників бібліотечної системи Рокитнянського району Київської області.

       Бібліотечна справа - це один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

       

 З нагоди професійного свята на адресу бібліотекарів Рокитнянщини пролунали найкращі привітання: міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, духовного піднесення на довгі роки, вдячних читачів і справжніх шанувальників.

     

    Голова районної ради Олександр Конопчук нагородив Грамотою Рокитнянської районної ради бібліотекаря, ІТ-спеціаліста центральної бібліотечної системи Рокитнянської районної ради Київської області  Киричка Ярослава Андрійовича за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток бібліотечної справи.

       Власними поетичними віршами та оповіданнями присутніх порадував місцевий автор  - Танчик Василь Васильович. А також відбулася презентація книги  В.В.Танчика «Ласкавці».

             

       Сьогодні бібліотечна система повинна відповідати запитам читача, а саме мобільності та можливості отримання максимуму інформації в одній установі. При цьому книги не відходять на другий план, залишаючись класичним джерелом інформації - додав голова районної ради.« повернутися до списку новин