Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про Дні села в селі Насташка та селі Савинці

Переглядів: 788

          16 червня у православний День Святої Трійці в с. Насташка та с. Савинці Рокитнянського району відбулися святкові заходи  з нагоди відзначення Дня села.

         "День села - це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. Бажаю вам миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя   і здійснення найзаповітніших мрій."

           Насамперед із теплими словами до своїх односельців звернулися Насташівський сільський голова Віктор Чумаківський та Савинецький сільський голова Наталія Савчук. Вітаючи односельчан зі святом, сільські голови, подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.

     Цього дня за сприянням керівника ТОВ "Агропромислового комплексу "Насташка", депутата Рокитнянської районної ради Прудиуса О.Г. відбулося урочисте відкриття пам'ятника Героям Небесної Сотні  та дитячого ігрового майданчика по вул. Центральній с. Насташка Рокитнянського району.

          Щиру подяку усім присутнім за любов та вірність рідному селу,  за внесок у розвиток села та добробут жителів, тим, хто не тільки  на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої  та процвітанні територіальних громад району, висловили голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г. та заступник голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д.

          Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на святкування. Піснями, танцями, поетичним словом, щирими побажанннями вітали мешканців села та гостей  місцеві вокальні колективи.

          Вже традиційно під час святкування гості та жителі села могли посмакувати смачною кашею, шашликами, юшкою. Скуштувати  ці страви назбиралось багато охочих.

« повернутися до списку новин