Рокитнянська районна рада

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 16 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 625

      Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 16 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Центром були отримані результати обстежень ПЦР за 14 липня в кількості 32 особи, три результати позитивні. Двоє хворих з сільської місцевості гр. 68 років та гр. 52 роки, один гр. 33 роки з смт Рокитне.

  Окрім того, під час проведення забору матеріалу працівниками комунального некомерційного підприємством  Рокитнянської районної ради "Рокитнянська районна центральна лікарня" було виявлено позитивний результат у гр. 55 років з с. Ольшаниця.

    За результатами обстежень в районі виявлено 43 лабораторно підтверджених випадків на Covid-19.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 56 особами, з підозрою - 6 осіб.

    Шановні жителі району вкотре просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

        Будьте здорові!

       Чому важливо носити маску? До вашої уваги проста візуалізація у інфографіці.

 « повернутися до списку новин