Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про відкриття Меморіального знаку

Переглядів: 696

     

      24 жовтня 2019 року в с. Шарки Рокитнянського району відбулося урочисте відкриття Меморіального знаку загиблому учаснику антитерористичної операції, сержанту - Лісоволу Дмитру Олександровичу, позивний «Гром».

    

   Лісовол Дмитро Олександрович  народився і виріс в смт Рокитне Київської області, 1987 року народження. Пройшов підготовку в 169-му навчальному центрі "Десна". У 2017 виконував бойові завдання в районі Мар'їнки, був старшим солдатом, військовослужбовцем 92-ї окремої механізованої бригади, загинув 15 липня 2019 року  в районі міста Авдіївка Донецької області під час бою з найманцями РФ унаслідок смертельного кульового поранення. П'ять годин він боровся за життя, але поранення виявилося несумісним із життям. У нього залишилися батьки, дві сестри та двоє дітей син і донька

    

   Право відкрити  Меморіальний знак  Дмитру Олександровичу Лісоволу було надано дітям Дмитра - доньці Марії  та сину Денису. Після чого священник  освятив  монумент. Ініціатором створення  Меморіального знаку були друзі  та рідні загиблого. Виготовлений  та встановлений меморіальний знак за кошти небайдужих жителів Рокитнянщини та меценатів.

     Усі присутні на відкритті вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання.


    

  Районний військовий комісар В.С.Бабенко вручив, від Рокитнянської громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі»,  синові загиблого Лісовола Д.О. - медаль захисника України (посмертно).

   

      На відкритті пам’ятника були присутні голова Рокитнянської районної ради О.Г. Конопчук, в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації О.Ю.Приліпко, заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Л.П.Кононець, районний військовий комісар В.С.Бабенко, селишний  та сільські голови Рокитнянського району,депутати районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району, військовослужбовці, бойові побратими, родичі та друзі, близькі і знайомі загиблого, місцеві жителі, волонтери, та ЗМІ.

        Під час пам’ятних слів  учасників заходу, ніхто не міг стримувати  сліз.
     Щоб покласти квіти до Меморіального знаку  присутні на заході  вишикувались у довгу чергу та висловлювали слова підтримки родині героя АТО.

 

« повернутися до списку новин