Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОЛЬШАНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Переглядів: 220

     27 липня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович та заступник голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна  відвідали з робочим візитом територіальну громаду Ольшаницької сільської ради.   

      Під час візиту керівники поспілкувалися з сільським головою Пахаленком Павлом Анатолійовичем та директором Ольшаницького комунального закладу загальної середньої освіти Рокитнянської районної ради Київської області Лук'янець Людмилою Анатоліївною. 

      Сільським головою Павлом Пахаленком було проінформувано про стан  виконання благоустрою з дотриманням встановленого нормативного порядку санітарно-технічного стану території, а саме: упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових та дворових територій, дитячого майданчика, парку, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, упорядкування вулиць, доріг та придорожніх смуг, проведення  очистки берегів ставків від сміття, виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування пам’ятників та кладовищ.

       Цього ж дня перевірили стан підготовки закладу освіти до початку нового 2020-2021 навчального року та період роботи в осінньо-зимовий період.

       У зв'язку із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 собливу увагу приділено вирішенню питання щодо закупівлі безконтактних термометрів для проведення температурного скринінгу вчителів і школярів.

  Директор Ольшаницького комунального закладу загальної середньої освіти Рокитнянської районної ради Київської області Людмила Лук'янець  розповіла про заходи щодо організації харчування дітей, під'їзд до навчального закладу, а також про співпрацю закладу освіти з дільничним інспектором Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції  в Київській  області.

« повернутися до списку новин