Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗАПРУДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Переглядів: 191

    04 серпня з робочим візитом голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович та заступник голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна побували на підвідомчій території   Запрудянської сільської ради.  

 В рамках робочої поїздки з сільським головою Хмільом Миколою Павловичем відвідали фельдшерсько-акушерський пункт. Поспілкувалися з керівником закладу Бондар Ольгою Михайлівною щодо матеріально-технічної бази лікувального закладу.

 Сільський голова Микола Хміль озвучив проблемні питання в роботі, проінформував про пріоритетні напрямки розвитку громади, виконання Програм і планів у поточному році.

    Обговорили стан  виконання благоустрою з дотриманням встановленого нормативного порядку санітарно-технічного стану території, а також приведення до належного стану прилеглих територій автомобільних доріг.

   Відбулася зустріч керівників районної влади з головою громадської організації "Територія спільних дій" Олександром Бурим щодо  перевищення встановлених обмежень  швидкості  руху транспортних засобів та перевищення габаритно-вагових норм на території  с. Запруддя.

 

« повернутися до списку новин