Рокитнянська районна рада

Про чергову передачу вантажу

Переглядів: 305

                             

 

     Керівником приватного підприємства "Кузня Росичі" Виродовим Ю.І. спільно з колективом було доправлено із Рокитнянщини в зону ООС черговий гуманітарно - продовольчий вантаж. Серед того, що відправили - багато продуктів харчування, домашня консервація, овочі, сало, тушкованка, солодощі, крупи, макаронні вироби, чай, кава, а також засоби особистої гігієни.

        Вантаж був сформований за підтримки: директора ПП "Сімол" Михайла Сіренка, приватних підприємців: Юрія Свирбиуса, Віктора Білошицького, Сергія Шевченка, жительки смт Рокитне Любов Іщенко, Острівскої територіальної громади,  за що їм щира людська вдячність.

        Голова районної ради Олександр Конопчук висловив повагу і вдячність організаторам та учасникам відправки вантажу на схід. "Оскільки наше завдання забезпечити бійців всім необхідним, адже це вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас з вами" - підкреслив голова ради.

        Юрій Виродов дякує кожному, хто долучився до акції чергового збору вантажу, за виявлену підтримку, патріотизм і бажання допомогти     захисникам України. Побажав усім здоров’я, благополуччя та мирного неба над Україною!

 

 

 « повернутися до списку новин