Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ СОРОК П"ЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 560

      В п'ятницю, 19 червня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання сорок п'ятої сесії районної ради VII скликання.

     Напередодні відзначення Дня Конституції України керівники районної ради  за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську позицію вручили Подяки Київської обласної ради голові Рокитнянської районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій "Росичі", депутату районної ради Зелінському Сергію Вікторовичу та директору Рокитнянського Комунального закладу загальної середньої освіти № 4 Рокитнянської районної ради Київської області Горносталь Маргариті Миколаївні.

  Привітали працівників Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області  з Днем дільничного офіцера та за сумлінне виконання службових обов'язків вручили Почесну грамоту Рокитнянської районної ради старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Давиденку Вадиму Васильовичу та Подяку Рокитнянської районної ради начальнику сектору превенції Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Носачу Андрію Андрійовичу.

     Традиційно голова ради Олександр Конопчук привітав депутатів районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

   На засіданні сесії депутати розглянули звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, доповідач депутат Рокитнянської районної ради VII скликання Юрченко О.В.

  Начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Київській області Рижков М.В. доповів про стан боротьби із злочинністю,  охорони громадського порядку  та  результати діяльності на території Рокитнянського району.

    Директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" Ігнатьєв С.Л. проінформував про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2021 роки.

    Про  внесення змін та доповнень до районної Програми "Захисник Вітчизни" на 2017-2021 роки проінформував Рокитнянський районний військовий комісар Бабенко В.С.

 Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації Лалак І.В. доповів про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Рокитнянського району  на  2016-2020 роки.

    Завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Полив'ян С.В. проінформувала про хід виконання Комплексної Програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянського району  "Молодь Рокитнянщини" на 2017-2021 роки.

    Про утворення спостережної ради комунального закладу охорони здоров’я, про передачу на праві оперативного управління частини нежитлової будівлі, про затвердження Проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів сіл Бирюки, Пугачівка Бирюківської сільської ради та сіл Острів, Троїцьке Острівської сільської ради Рокитнянського району,  Київської області, про внесення змін до рішення сесії районної ради від 24.12.2019 № 492-42-VII "Про затвердження структури та чисельності  виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2020 рік", проінформував голова районної ради Конопчук О.Г.

     В ході засідання в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю. доповів про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І квартал 2020 року.

     По питаннях: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району Київської області  за  І-квартал 2020 року, про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року  № 491-42-VІІ "Про районний бюджет  Рокитнянського району Київської області на 2020 рік"  та додатків 1, 3, 5 до нього схвалених розпорядженням виконуючого обов’язки голови Рокитнянської  районної державної адміністрації Київської області  від 27.04.2020 року № 125, про внесення  змін до рішення сорок другої сесії районної ради  сьомого скликання від 24 грудня 2019 року  № 491- 42-VІІ "Про районний бюджет  Рокитнянського району Київської області на 2020 рік"  та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього, проінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Григоренко С.А.

       В   роботі  сесії   взяли  участь керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, місцеві засоби  масової інформації.

« повернутися до списку новин