Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради

Переглядів: 260

       12 червня в Рокитнянській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності органів місцевого самоврядування, дотримання законності і правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту, питань адміністративно-територіального устрою та питань реалізації державної регуляторної політики за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., заступника голови районної ради Кучерової С.Д. та керуючої справами районної ради Лехан С.В.

     На комісії розглянули звернення депутата Рокитнянської районної ради Юрченка О.В. щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.

      Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Рокитнянського району, доповів начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції  в Київській  області Рижков М.В.

     Про утворення спостережної ради комунального закладу охорони здоров’я, проінформували депутат Рокитнянської районної ради Шелест П.П. та начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран О.О..

      Питання порядку денного були розглянуті та вирішено винести на чергове пленарне засідання сесії  районної ради.

« повернутися до списку новин