Рокитнянська районна рада

Про заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 307

                                                 

        15  лютого 2019 року  на Україні  відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам’ятну дату встановлено не випадково. Саме цього дня тридцять років назад було оголошено про виведення радянських  військ з Афганістану.

         З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від  тих років афганської війни. Але час не підвладний викреслити  з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих воїнів.

         Цього дня в смт Рокитне біля пам»ятного знаку воїнам-афганцям відбувся мітинг з нагоди Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30–ї  річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан.

         З вітальними словами до учасників мітингу звернулися  в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д., заступник голови адміністрації Кононець Л.П., голова Рокитнянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Андрієнко Ю.Г.

          Керівники району  наголосили про значення цієї події в історії України.

Плин часу не затьмарив спогадів про ту  війну, пам'ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи.

         Серед тих, хто не повернувся з афганської війни є імена наших земляків: Володимир Дмитрович  Піта з Синяви, Олексій Володимирович Мітлицький з Рокитного, Петро Іванович Шаравара з Маківки.

         Корзини квітів поклали до пам'ятного знаку захисникам  незалежності України та  пам'ятного знаку воїнам-афганцям від представників організацій, установ та громадськості Рокитнянщини.

        Присутні на мітингу  в скорботній хвилині мовчання схилили голови перед бійцями, які поклали  своє життя на території інших держав, виконуючи інтернаціональний обов’язок та перед загиблими на сході України.

         Цього ж дня керівники району відвідали могили загиблих воїнів-афганців, поклали квіти до підніжжя пам’ятників та вшанували пам'ять загиблих земляків хвилиною мовчання.  « повернутися до списку новин