Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Переглядів: 152

      

     13 вересня 2019 року напередодні Дня фізичної культури і спорту в Україні на районному стадіоні "Колос" відбулися районні заходи  з нагоди свята.

     

 

       Спортсмени Рокитнянського району відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

      

         З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту гостям  та учасникам заходу прозвучало музичне вітання від Зінченко Марії.

      

      Привітати юних спортсменів завітали голова Рокитнянської  районної ради Конопчук О.Г. заступник голови районної ради Кучерова С.Д., заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Кононець Л.П.

      

       Керівники   подякували   всім   юнакам  за їх терпіння, витримку та потяг до перемог. Побажали і надалі залишатися вірними спорту.

       Під час заходу грамотами Рокитнянської районної ради та Рокитнянської районної державної адміністрації були нагородженні спортсмени,  які здобули призові місця в обласних та районних змаганнях, а також тренери, які привели своїх учнів до перемог. 

      

      Після проведення урочистостей розпочалися нові змагання між командами юних спортсменів Рокитнянського району.

« повернутися до списку новин