Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАСТАШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Переглядів: 372

      Вівторок, 28 липня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович та заступник голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна  відвідали з робочим візитом територіальну громаду Насташівської сільської ради.   

       Відбулася зустріч з сільським головою Чумаківським Віктором Миколайовичем, який проінформував про соціально-економічний та культурний розвиток села та про хід виконання сільського бюджету.

       Також повідомив керівників про реалізацію Програми щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території та покращення її естетичного вигляду, створення оптимальних умов відпочинку мешканців села.

     Голова районної ради звернув увагу про встановлення в центрі села та вулицях додаткових сміттєвих урн для побутових відходів.

       За підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку" Герасичева В.І.  за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., заступника голови районної ради Кучерової С.Д. та директора Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Денисенко І.С. у відділення стаціонарного догляду для постійного  або тимчасового проживання для одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка було привезено постільну білизну.

     Під час поїздки до с. Насташка керівники провели зустріч з директором комунального дошкільного навчального закладу Насташівської сільської ради "Веселка" Наталією Костиною та колективом закладу.

    В свою чергу директор закладу ознайомила про підготовку матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу в умовах карантину.

       

 

« повернутися до списку новин