Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЛУБ"ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Переглядів: 178

     29 липня з робочим візитом територіальну громаду Луб'янської сільської ради відвідали голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович та заступник голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна.   

      У ході робочої поїздки очільники району обговорили із Луб'янським сільським головою Вощан Євгенією Павлівною стан та перспективи соціально-економічного розвитку підлеглих територій, пріоритетні завдання на найближчий час.  

       У рамках робочої поїздки поспілкувалися із завідувачем фельдшерсько-акушерського пункту с. Луб'янка Соколовською Катериною Миколаївною щодо роботи закладу в умовах карантину.  

        В ході візиту до територіальної громади Луб'янської сільської ради очільники району оглянули приміщення сільської біліотеки після  завершення косметичного ремонту та залишилися приємно вражені умовами для відвідувачів у закладі.      

     За підсумками робочої поїздки, у розмові із представниками сільської влади, Олександр Конопчук наголосив, що у селі залишаються не вирішеними проблемні питання різних напрямків і про це треба говорити, зосереджуватися на недоліках та прагнути змінити ситуацію на краще.

« повернутися до списку новин