Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради

Переглядів: 117

     16 жовтня в залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань діяльності органів місцевого самоврядування, дотримання законності і правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту, питань адміністративно-територіального устрою та питань реалізації державної регуляторної політики за участю в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерової С.Д. та керуючої справами районної ради Лехан С.В.

      Зідно порядку денного доповідала начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран О.О. по питаннях: про затвердження Плану діяльності Рокитнянської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, про   внесення змін до рішення районної ради від 26.09.2014 № 440-31-VI "Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг в оплаті за навчання у позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Рокитнянської районної ради Київської області "Музична школа".

      Про підтримку звернення "Про започаткування обовязкового виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного Гімну України" та про розгляд листа від 28.08.2020 № 15(95) доповів голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода", депутат Рокитнянської районної ради VII скликання Голик П.С.                            « повернутися до списку новин