Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 103

      

      04 лютого за участю голови Рокитнянської районної ради  Конопчука О.Г. та заступника голови районної ради Кучерової С.Д. в залі засідань районної ради відбулося засідання  постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту  та зв’язку.

        На засіданні були розглянуті питання: про районну комплексну Програму "Турбота" на 2020 рік, про районну комплексну Програму підтримки фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством  на 2020 рік - доповідач начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Телиуз Л.М.

      Директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" Ігнатьєв С.Л. проінформував про районну Програму протидії захворювання на туберкульоз на 2020-2021 роки.

       Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки доповіла директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги" Яра О.О.

      Про внесення змін до районної Програми соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та запобігання ранньому сирітству  на 2018-2022 роки інформувала директор районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Щербанюк І.В.

        В ході засідання депутати постійної комісії вирішили винести питання порядку денного на розгляд сесії.

« повернутися до списку новин