Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 184

   19 серпня з метою вивчення стану підготовки закладів освіти до початку нового 2020-2021 навчального року та період роботи в осінньо-зимовий період голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович спільно з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Діренком Сергієм Васильовичем, головою Телешівської сільської ради Цеваном Павлом Григоровичем  відвідали Телешівський комунальний заклад освіти Рокитнянської районної ради Київської області.

   Директор навчального закладу Оксана Бублик повідомила, що за підтримки відділу освіти райдержадміністрації та силами педагогічного колектива було здійснено плановий косметичний ремонт приміщень для належних умов навчання 92 учнів.

       Також керівник навчального закладу та його заступник з навчально-виховної роботи пройшли підвищення кваліфікації відповідно до реалізації Концепції "Нова українська школа".

     В даний час проводиться благоустрій території та спортивного майданчика на території закладу.

       Керівники району подякували працівникам закладу  освіти  за організаційні заходи по підготовці закладу до початку нового навчального року.

« повернутися до списку новин