Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 176

   

   14 серпня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

     Про діяльність комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр» за 2018-2019 навчальний рік прозвітувала директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр» Наталія  Коцюбанська.

     Керуюча справами районної ради Світлана Лехан  поінформувала присутніх про погодження продовження контракту директору комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр» Наталії  Коцюбанській.

      Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства рішення  сесії  Рокитнянської  районної ради  Київської  області доповідала керуюча справами районної ради  Світлана Лехан та співдоповідала начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Оксана Савран.

     Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Рокитнянської  районної ради Київської області  Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги на 2020 рік поінформувала директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області  Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра.

     Члени  комісії  заслухали начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолія Хоменка   про створення Комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області «Районний будинок культури».

      Про внесення змін до районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Телиуз.

      В.о. начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Ольга Бойко поінформувала присутніх про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І півріччя 2019 року.

      Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянського району «Молодь Рокитнянщини» на 2017-2021 роки доповіла  головний спеціаліст  відділу  культури, молоді  та спорту  райдержадміністрації Олена Мовчан.

      В.о. голови  Рокитнянської  райдержадміністрації Олег  Приліпко  поінформував депутатів  про внесення змін до Районної програми забезпечення Рокитнянською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Рокитнянською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянського району на 2019 рік та про Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області та відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Рокитнянським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019-2021 роки.

      Начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Оксана  Савран донесла до відома членів постійної комісії питання   про затвердження Положення про приватизацію  майна спільної власності територіальних громад  сіл, селища Рокитнянського району; про утворення Органу приватизації майна  спільної власності територіальних громад  сіл, селища Рокитнянського району; про  затвердження Положення про Орган приватизації майна спільної  власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району та про  затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Рокитнянської районної ради для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району.

     Депутати заслухали  також начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігоря Лалака  про внесення змін до Програми підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки.

     Начальник управління  фінансів райдержадміністрації Світлана Григоренко доповіла  про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за І півріччя 2019 року та про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатків  до  нього.

     Питання порядку денного депутати розглянули в повному обсязі та вирішили винести їх на пленарне засідання сесії  районної ради.

      Заслухавши начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолія Хоменка  про  затвердження Переліку закладів культури базової мережі Рокитнянського району Київської області в новій редакції, члени комісії вирішили перенести дане питання на доопрацювання.

       На засіданні постійної комісії розглянули також листи від КНП Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»   щодо    служби  невідкладної медичної допомоги та від Рокитнянської селищної  ради  щодо розгляду заяви адміністрації та батьків вихованців ДНЗ № 1  "Малятко " з проханням ввести в штат закладу 0,5 ставки вчителя  англійської мови. Розгляд даних питань  вирішили перенести на довивчення.

 « повернутися до списку новин