Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 182

     

     17 червня за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., заступника голови районної ради Кучерової С.Д. та керуючої справами районної ради Лехан С.В. відбулося засідання постійної комісії засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

    Відповідно до порядку денного комісії з питанням про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І квартал 2020 року ознайомив в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю.

     Про внесення змін та доповнень до районної Програми "Захисник Вітчизни" на 2017-2021 роки, доповів військовий комісар Рокитнянського районного військового комісаріату Бабенко В.С.

    Начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської райдержадміністрації Лалаком І.В. було проінформовано про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Рокитнянського району на 2016-2020 роки.

      Про утворення спостережної ради комунального закладу охорони здоров’я доповіла начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран О.О.

       Про передачу на праві оперативного управління частини нежитлової будівлі, про внесення змін до рішення сесії районної ради від 24.12.2019 №  492-42-VІІ "Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2020 рік" доповіла керуюча справами районної ради Лехан С.В.

    По питаннях: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за І квартал  2020 року, про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2020 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 3, 5  до нього схвалених розпорядженням в.о. голови адміністрації від 27.04.2020 № 125, про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2020 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків до нього доповіла начальник управління  фінансів  Рокитнянської райдержадміністрації Григоренко С.А.

       Питання порядку денного були розглянуті та вирішено винести на чергове пленарне засідання сесії  районної ради.

« повернутися до списку новин