Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про надання методичної та практичної допомоги

Переглядів: 239

       

     03 червня 2019 року  голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., керуюча справами районної ради Лехан С.В.,  начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран О.О.  відвідали  Запрудянську та  Телешівську  сільські ради з метою надання методичної    та практичної допомоги в роботі.

        Виконавчим апаратом районної ради   було надано методичну та практичну допомогу: спільно з працівниками сільських рад переглянули  ведення  діловодства, рішення сесій та виконкомів сільських рад, виконання розпоряджень сільського голови.

         Цього ж дня Олександр Григорович Конопчук зустрівся з директорами Запрудянського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок" Довгаль Людмилою Петрівною  та Телешівського НВО "ЗОШ І-ІІІ супенів – дитячий садок" Жилінським Віктором Миколайовичем,  з якими обговорили стан справ у навчальних закладах під час літніх канікул, умовами оздоровлення дітей  та підготовку до нового 2019 – 2020 навчального року.

« повернутися до списку новин