Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради

Переглядів: 75

      21 жовтня в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д., керуюча справами районної ради Лехан С.В. взяли участь в проведенні засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

      На засіданні були розглянуті питання: про затвердження звіту  про стан виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" за І півріччя 2020 року, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги на 2018-2020 роки" проінформувала юрист комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної  ради Київської області "Рокитнянського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги" Мовчан О.І.

     Про затвердження звіту про стан виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2021 роки за І півріччя 2020 року, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2021 роки, доповідач директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" Ігнатьєв С.Л.

     Директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне" Москалик С.Л. проінформував про внесення змін до Програми фінансової підтримки та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне" на 2019-2020 роки.

      Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту  у Рокитнянському районі на 2016-2020 роки доповіла завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Полив'ян С.В.

     Про внесення змін до Районної програми забезпечення Рокитнянською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Рокитнянською районною радою повноважень, щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянського району на 2020 рік проінформував в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю.

   По питаннях: про списання дебіторської заборгованості ліквідованого АПБ "Україна", про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2020 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 3, 5, 7  до нього схвалених розпорядженням в. о. голови адміністрації  від 16.09.2020 № 238, про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2020 року  № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього доповіла начальник управління  фінансів  райдержадміністрації Григоренко С.А.

      Керуюча справами Рокитнянської районної ради Лехан С.В. проінформувала  про внесення змін до рішення районної ради від 26.09.2014 № 440-31-VI "Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг в оплаті за навчання у позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Рокитнянської районної ради Київської області "Музична школа" та про внесення змін до рішення сесії районної ради від 24.12.2019 № 492-42-VII "Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2020 рік".

 

« повернутися до списку новин