Рокитнянська районна рада

Про впровадження програми HELSI.ME

Переглядів: 1082

                                               

Згідно з реформою Міністерства охорони здоров'я України, громадяни України повинні обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію про медичне обслуговування. Саме реформа дозволить реалізувати принцип «гроші за пацієнтом», коли лікар отримуватиме оплату за надані послуги в залежності від кількості підписаних декларацій і закріплених за ним пацієнтів.

         21 січня 2019 року голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець та керуюча справами районної ради Світлана Лехан завітали до комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Директор некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра розповіла про основні переваги програми HELSI.ME  для пацієнтів, що дає можливість легко знайти та обрати свого лікаря, здійснювати швидкий запис на прийом on-line – себе та членів своєї родини, отримати доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК) та миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта.

        Директор департаменту запровадження програми HELSI.ME Андрій Канука ознайомив присутніх із надійною електронною медичною системою, створеною для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Програма HELSI - це автоматизація реєстратури та роботи лікаря; управління розкладом лікаря; ведення електронних медичних карток; облік медичних препаратів та ведення оплат; формування звітів та статистики; підтримка формату DICOM та стандарту HL7; конструктор бланків і форм; інтуїтивно зрозумілій веб-інтерфейс; гнучке налаштування прав доступу; фіксація дій користувачів; доступ пацієнтів через власні кабінети до своєї електронної медичної картки; забезпечення надійного шифрування і безпека даних; портал з інформацією про лікарів, годинами їхнього прийому та адресами лікарень; підтримка від кол-центру для лікарів та пацієнтів.

      Оксана Яра проінформувала, що за кошти районного бюджету Рокитнянським районним центром первинної медико-санітарної допомоги нещодавно придбано  гематологічний аналізатор, що дозволить фахівцям робити швидкі і точні аналізи крові.

     Прилад встановлено в амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Рокитне. Даний гематологічний аналізатор дає змогу значно поліпшити рівень лабораторної діагностики, розширити перелік та проводити більшу кількість аналізів, скоротити час на виконання досліджень.

 « повернутися до списку новин