Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 126

     

         10  грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань  освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку.

       Головний бухгалтер управління соціального захисту населення Рокитнянської районної державної адміністрації  Оксана Липовенко доповіла «Про районну комплексну Програму підтримки військовослужбовців, учасників операцій об’єднаних сил та антитерористичної операції і членів їх сімей у 2020 році».

      Начальник служби у справах дітей та сім'ї Рокитнянської  райдержадміністрації Людмила Секрет  проінформувала  «Про районну комплексну Програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2020-2022 роки».

      Депутати також заслухали про хід виконання районної Програми соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та запобігання ранньому сирітству на 2018-2022роки  - доповідач директор Рокитнянського  районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді  Інна Щербанюк.

       По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.« повернутися до списку новин