Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про надання методичної та практичної допомоги

Переглядів: 232

       

       05  червня 2019 року  голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр  Григорович,   керуюча справами районної ради Лехан Світлана Вікторівна,   начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран Оксана  Олександрівна  відвідали  Шарківську та Ромашківську  сільські ради з  метою надання методичної  та практичної допомоги в роботі сільських рад. 

         Зустрівшись та поспілкувавшись із головами сільських рад Шараварою Миколою Івановичем та Дем’яненком Петром Степановичем   про  стан справ у сільських радах,   перевіривши  ведення діловодства, виконання рішень сесій та виконкомів сільських  рад,  виконавчий апарат районної ради визнав роботу Шарківської  сільської ради  та Ромашківської  сільської ради задовільною.

         Потім голова районної ради О.Г. Конопчук разом із сільськими головами відвідали Шарківський НВК  "ЗОШ І-ІІ ступеня – д/с" та Ромашківську ЗОШ І-ІІІ ступеня, де зустрілися із директорами навчальних закладів Скорик Вікторією Григорівною та Кононенко Тамарою Романівною.

         Попереду канікули,  тому за цей час необхідно підготувати приміщення навчальних закладів до навчання у новому 2019-2020  навчальному році.

        

« повернутися до списку новин