Рокитнянська районна рада

Дитячому будинку "Чебурашка" виповнилося 20 років

Переглядів: 486

                                          

    У вівторок, 12 березня, у комунальному закладі Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний дитячий будинок "Чебурашка" відбулися урочистості з нагоди 20-річчя закладу.

      Серед гостей, які  завітали привітати вихованців та їх наставників, заступник голови районної ради Кучерова С.Д., заступник начальника відділу освіти адміністрації Сатиренко І.М., начальник служби у справах дітей адміністрації Секрет Л.М., начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Шаравара С.Л., отець Павло, меценати.

      В даний час у закладі  виховуються 25  дітей,  з них 11 - позбавлених батьківського піклування, 13 - дітей із соціально і функціонально неспроможних сімей, 1 дитина - сирота.

      Вся діяльність педагогічного колективу дитячого будинку "Чебурашка" спрямовалася на забезпечення прав вихованців та організацію їх пізнавальної діяльності, становлення і розвиток виховної системи у закладі. Це творчий колектив однодумців, об'єднаних спільною метою допомогти дитині пізнати себе і визначити свою роль у колективі, сприяти формуванню позитивної самооцінки кожної дитини.

      Заступник голови районної ради Світлана Кучерова відзначила Подяками Рокитнянської районної ради ветеранів педагогічної праці, які часточку душі віддали вихованцям закладу, за високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у справі виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування 20-річчя від дня створення дитячого будинку "Чебурашка".

      В закладі працюють добрі, чуйні люди з щирим серцем, які люблять дітей розуміють дитячу душу - підтримують своїх вихованців у скрутні хвилини, дарують їм промінь надії і впевненості в свої сили, - підкреслила заступник голови ради.

      Директор дитячого будинку "Чебурашка" Ольга Гавриленко висловила подяку керівництву району, відділу освіти адміністрації, службі у справах дітей, меценатам, усім тим, хто підтримує заклад, всіляко йому допомагає, дбає про дітей.

       В свою чергу, діти та їх наставники підготували для гостей святкову концертну програму.

 « повернутися до списку новин