Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 262

                                          

       05 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань діяльності органів місцевого самоврядування, дотримання законності і правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян, депутатської етики та регламенту, питань адміністративно-територіального устрою та питань реалізації  державної регуляторної політики.

      Про затвердження Плану діяльності Рокитнянської районної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік та  про затвердження Переліку платних медичних послуг та тарифів на платні послуги, які надаються лабораторно-діагностичним відділенням комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня"  доповіла начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради Савран О.О.  Депутати вирішили: підтримати проекти рішень Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти. 

       Розглянувши Звернення до Кабінету Міністрів України від голови фракції ВО "Свобода" у Рокитнянській районній раді П.С. Голика щодо ліквідації інституції Урядового уповноваженого з гендерної політики та формування в центральному органі влади структурного підрозділу, який буде відповідати за сім'ю,  депутати вирішили не виносити на розгляд сесії районної ради.« повернутися до списку новин