Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 370

                                             

     12 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань  освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку.

     Депутати заслухали звіт про фінансово-господарську діяльність позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа» за 2018-2019 навчальний рік  заступника  директора позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа» Валентини Головченко.

     Начальник служби у справах дітей та сім'ї  райдержадміністрації Людмила Секрет доповіла  про хід виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2019 роки.

      Розглянувши лист від керівників загальної середньої освіти Рокитнянського району щодо відтермінування терміну подачі установчого документу -  Статуту на розгляд сесії Рокитнянської районної ради Київської області,  депутати вирішили, що підстав для відтермінування немає.

     Про зміну найменувань навчальних закладів Рокитнянського району Київської області та затвердження їх Статутів у новій редакції доповіла начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Оксана Савран та співдоповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко.

    Про  клопотання від відділу освіти райдержадміністрації щодо реорганізації Рокитнянського районного ліцею доповів начальник відділу освіти Сергій Діренко.

     По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.

« повернутися до списку новин