Рокитнянська районна рада

Про відкриття спортивного майданчика

Переглядів: 375

      01 серпня 2019 року в селі Телешівка Рокитнянського району Київської області  відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для міні-футболу та майданчика з вуличними тренажерами.

     З цієї нагоди  завітав на Рокитнянщину начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який привітав всіх присутніх з важливою подією в житті села та вручив юним футболістам комплект футбольних м’ячів.

         Будівництво даного об’єкту здійснено в рамках  Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту "Київщина  спортивна" на  2017-2020 роки. Закупівлю спортивного обладнання  здійснено за рахунок обласного бюджету, а облаштування стадіону – за рахунок місцевих  бюджетів.

         Будуються нові об’єкти  в регіонах Київщини  шляхом поєднання зусиль органів державної влади та  органів місцевого самоврядування.

         В.о. голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова привітала мешканців села Телешівка із важливою  подією, адже такого рівня майданчик та тренажери будуть сприяти розвитку фізичної  досконалості,  здоровому способу життя всіх бажаючих та даруватимуть позитивні емоції.

         До вітання долучилися також депутат Київської обласної ради Михайло Сіренко,  в.о. голови Рокитнянської державної  адміністрації Олег  Приліпко.

         Після урочистої частини відкриття спортивного майданчика відбувся футбольний матч між володарями кубка району  командою  ТОВ  "РКДЗ  "Граніт"  та  чемпіонами району  командою ПАФ "Україна" села Телешівка.

         В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування місцевих рад району, молодь, мешканці району, місцеві ЗМІ.« повернутися до списку новин