Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 201

      11 серпня голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, керуюча справами районної ради Світлана Лехан взяли участь в проведенні засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

     На засіданні розглянули питання про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" за ІІ квартал 2020 року, про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2021 рік, доповідач директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра.

   Про внесення змін до Районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2020 рік проінформувала начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Людмила Телиуз.

    Директор комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс  "Рокитне" Микола Москалик інформував про внесення змін до Програми фінансової підтримки та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне"  на 2019-2020 роки.

  Про затвердження скорегованого одностаткового тарифу на теплову енергію на період опалювального сезону 2020-2021 року та про розгляд листа щодо погашення суми податкового боргу платника податку, доповів директор комунального підприємства Рокитнянської районної ради київської області "Рокитнетепломережа" Микола Юрченко.

     В.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко прінформував про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І півріччя 2020 року.

    По питаннях: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за І півріччя 2020 року та про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2020 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків  до нього, доповіла начальник управління  фінансів  Рокитнянської районної державної адміністрації Світлана Григоренко.

     Про розгляд листа щодо звільнення від сплати частини чистого прибутку 30% у зв'язку із зменшенням замовлень на послуги інформувала  в.о. директора госпрозрахункового комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Проектно-виробниче, архітектурно-планувальне бюро" Валентина Савчук.   

     По завершенню було вирішено підтримати питання порядку денного постійної комісії та винести на чергове пленарне засідання сесії  районної ради.

« повернутися до списку новин