Рокитнянська районна рада

Про привітання з нагоди ювілею

Переглядів: 391

      

       19 серпня 2019 року відзначила своє 100-річчя від дня народження жителька с. Маківка Рокитнянського району Максименко Ганна Степанівна.

       Народилась Ганна Степаніна в Шепетівці Хмельницької області. Зростала в сімї зі старшою сестрою Марією, братом Степаном і найменшою сестрою - Антоніною.

       Сидіти, склавши руки і чекати, що хтось за тебе вирішить проблеми, не в характері Ганни Степанівни. Працювала там, де траплялась робота,    адже змалку не цуралась ніякої праці.

       У далеких краях застала Ганну та її рідних Друга Світова війна.

       Мабуть, є все-таки у світі якісь сили, що спрямовують людині те, чого вона так прагне. Після демобілізації у 1956 році чоловік Ганни Степанівни Микола Федотович запропонував переїхати до його батьків у с. Маківка Рокитнянського району. З того часу життя ювілярки міцно пов'язане з цим населеним пунктом.

        У сім'ї народилась дочка Люда, а потім через два роки - син Олександр.

        Ганна Степанівна та Микола Федотович щиро прагнули все життя, аби всім було добре. Користувались авторитетом і повагою у сільчан, долучаючись до допомоги їм у проблемних ситуаціях. За що земляки дякували і не забувають доброти і щедрості душі і до сьогодні.

         В цей день привітати зі 100-річним ювілеєм завітали голова Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., в. о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю., Маківський сільський голова Коваль М.В., секретар сільської ради Івашко Г.С.. та директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Глюза Л.С.

         Голова районної ради Олександр Конопчук побажав ювілярці здоров'я, родинного благополуччя, щастя, добра і мирного неба над головою.

        "Життя прожити - не поле перейти. А прожити так, щоб воно було, як казка, щоб сімя і люди, які поряд, могли пишатися…. Ганні Степанівні це вдалося.."« повернутися до списку новин