Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 220

       

  19 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

   Про внесення змін до районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік поінформувала  заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Ігнатьєва Таїсія Миколаївна.

    Прозвітувала  про виконання Програми та відзначення 95-річниці утворення Рокитнянського району та 500-річчя селища Рокитне у 2018 році заступник голови райдержадміністрації Кононець Лариса Петрівна.

    По питанню: "Про зміну найменувань навчальних закладів Рокитнянського району Київської області та затвердження їх Статутів у новій редакції"  доповіла начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Савран Оксана Олександрівна.

     Про  реорганізацію комунального закладу – Рокитнянського районного ліцею проінформувала директор Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області Прозор Людмила  Анатоліївна

     Заступник  начальника  управління фінансів райдержадміністрації Горобець Людмила Миколаївна довела до відома депутатів  інформацію про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатку 3 до нього схваленого розпорядженням в. о. голови адміністрації від 28.05.2019 № 151 та про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатків  до  нього.

   По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.

  Заслухавши в.о. голови Рокитнянської райдержадміністрації Приліпка Олега Юрійовича та директора комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області ТРК "Рокита" Мельник Антоніну Василівну про ліквідацію комунального підприємства, члени комісії вирішили: не виносити дане питання на пленарне засідання сесії.

    

 

 

« повернутися до списку новин