Рокитнянська районна рада

Рокитнянська районна рада прийняла районний бюджет на 2019 рік

Переглядів: 567

21 грудня 2018  року голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради VII скликання.

За доброю традицією голова районної ради Олександр Конопчук привітав депутатів районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

Першим питанням депутати заслухали та прийняли звернення депутатів Фастівської районної ради Київської області.

Директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Глюза Л.С. доповіла про внесення доповнень до Програми з організації  та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у Рокитнянському районі на період до 2020 року.

Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки, довела до відома директор комунального медичного закладу Рокитнянської районної ради Київської області Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Яра О.О.

Також було прийняті районні комплексні Програми: фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян а інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік та підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у 2019 році, доповідач начальник управління соціального захисту населення районної адміністрації Телиуз Л.М.

По питанню про районну  Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Рокитнянського району на 2019-2020 роки, проінформувала головний спеціаліст Рокитнянського бюро правової допомоги Денисенко А.В.

Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Хоменко А.В. доповів про хід виконання Комплексної Програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянського району "Молодь Рокитнянщини" на 2017 - 2021 роки та про Програму фінансової підтримки  та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний Комплекс "Рокитне" на 2019-2020 роки.

Про Програму висвітлення діяльності Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області у місцевих друкованих засобах масової інформації на 2019-2021 роки, доповідач заступник голови районної державної адміністрації Кононець Л.П.

Також під час засідання сесії внесли зміни до рішення  двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 275-23-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району  на 2018 рік" з додатками, а також був прийнятий районний бюджет Рокитнянського району на 2019  рік, доповідач начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григоренко С.А.

По питаннях: про встановлення земельного сервітуту щодо земельної ділянки за адресою смт Рокитне вул. Вокзальна, 86, про надання згоди на передачу  в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл,  селища Рокитнянського району, про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної ради на 2019 рік, про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2019 рік, про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради, про виконання  Плану роботи районної ради  за  2018  рік, про затвердження Плану роботи районної ради  на 2019 рік та про затвердження розпоряджень районної ради, договорів та угод укладених Рокитнянською районною радою, проінформував депутатів голова районної ради Конопчук О.Г.

Всього на пленарному засіданні сесії було розглянуто та  прийнято двадцять рішень районної ради.

В роботі сесії взяли  участь: депутат Київської обласної ради Сіренко М.М., начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській  області Рижков М.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві засоби масової інформації.

  « повернутися до списку новин