Рокитнянська районна рада

Новини

Встановлення групи інвалідності

Дата створення: 13:47 25.08.2020, Переглядів: 192

Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відділ "Рокитнянське бюро правової допомоги" повідомляє:   Хто встановлює групу інвалідності? Медико-соціальна експертна комісія - спеціальний заклад в системі охорони здоров'я, що проводить медико-соціальну експертизу особам, які звертаються для встановлення інвалідності, за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів за наявності відомостей, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності.

ПРО НАГОРОДЖЕННЯ ГРАМОТОЮ РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 15:00 21.08.2020, Переглядів: 638

      21 серпня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович відвідав з робочим візитом Насташівську територіальну громаду.

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДЕРЖАВНИМИ СВЯТАМИ - ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:42 21.08.2020, Переглядів: 289

  Шановні жителі району !  Від імені депутатського корпусу районної ради, сільських голів та від себе особисто вітаю вас   з нашими найбільшими державними  святами - Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!   Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність.  Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування - відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході, з прапором піднімаються на бій.  З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність.  Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення  для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї   Батьківщини, до її прапора та незалежності.      Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров”я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!  Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри,  надії та любові до України буде невичерпним

ПРИВІТАННЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СЕЛА ОЛЬШАНИЦЯ

Дата створення: 14:38 21.08.2020, Переглядів: 369

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 15:51 19.08.2020, Переглядів: 197

   19 серпня з метою вивчення стану підготовки закладів освіти до початку нового 2020-2021 навчального року та період роботи в осінньо-зимовий період голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович спільно з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Діренком Сергієм Васильовичем, головою Телешівської сільської ради Цеваном Павлом Григоровичем  відвідали Телешівський комунальний заклад освіти Рокитнянської районної ради Київської області.

Відбулося чергове пленарне засідання сесії

Дата створення: 13:16 14.08.2020, Переглядів: 203

     В п'ятницю, 14 серпня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради VII скликання.

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ

Дата створення: 16:29 13.08.2020, Переглядів: 242

       13 серпня за підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку"  за участю голови районної ради Конопчука Олександра Григоровича та заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігнатьєвої Таїсії Миколаївни до Синявського  опорного комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради Київської області було передано 25 стільців та шкільну дошку.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 16:41 11.08.2020, Переглядів: 212

      11 серпня голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови районної ради Світлана Кучерова, керуюча справами районної ради Світлана Лехан взяли участь в проведенні засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО БИРЮКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 15:00 10.08.2020, Переглядів: 179

     10 серпня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович спільно із заступником голови районної ради Кучеровою Світланою Дмитрівною з робочим візитом відвідали Бирюківську сільську раду.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 14:11 07.08.2020, Переглядів: 427

       07 серпня в Рокитнянській районній раді відбулося засідання  постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., заступника голови районної ради Кучерової С.Д. та керуючої справами районної ради Лехан С.В.