Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Оголошення

Лист громадської організації "Платформа здоров"я" щодо сприяння розбудови системи громадського здоров"я та імунопрофілактики, як пріоритетної складової

 

 

 

Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рокитнянське бюро правової допомоги інформує:

Пролонгація договору оренди земельної ділянки (паю) у разі смерті орендодавця

    Пролонгація - це продовження строку чинності документа - договору, угоди, векселя тощо.

    Договір набуває чинності з моменту його укладення і діє протягом строку, на який він укладений.

   Підстави припинення договору оренди землі визначені ст. 31 Закону України «Про оренду землі», серед яких є: закінчення строку, на який його було укладено; викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом; поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря; ліквідації юридичної особи-орендаря; відчуження права оренди земельної ділянки заставодержателем; набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій іншою особою земельній ділянці; припинення дії договору, укладеного в рамках державно-приватного партнерства (щодо договорів оренди землі, укладених у рамках такого партнерства); смерті фізичної особи-орендаря, засудження його до позбавлення волі та відмови осіб, зазначених у статті 7 Закону України «Про оренду землі».

   Відповідно до частини 4 статті 32 Закону України “ Про оренду землі” перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи (у тому числі в порядку спадкування), реорганізація юридичної особи-орендаря не є підставою для зміни умов або припинення договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі.

    Тобто, смерть орендодавця не є підставою для припинення договору оренди, якщо інше не передбачено договором (ст. 32 Закону від 06.10.98 р. № 161-XIV «Про оренду землі». У разі смерті орендодавця перебіг строку, протягом якого орендар має повідомити про своє бажання поновити договір оренди (у загальному випадку на це дається один місяць), зупиняється до моменту повідомлення орендаря про перехід права власності на ділянку.

    Законом України «Про оренду землі» визначаються умови укладення, зміни, припинення і поновлення договору оренди землі. В статті 33 Закону України «Про оренду землі» встановлено порядок поновлення договору оренди.

   У частинах першій - п'ятій статті 33 Закону передбачено, що по закінченню строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк. Орендар, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди землі на новий строк, зобов'язаний повідомити про це орендодавця до спливу строку договору оренди землі у строк, встановлений цим договором, але не пізніше ніж за місяць до спливу строку договору оренди землі. До листа-повідомлення про поновлення договору оренди землі орендар додає проект додаткової угоди. Орендодавець у місячний термін розглядає надісланий орендарем лист-повідомлення з проектом додаткової угоди, перевіряє його на відповідність вимогам закону та направляє лист-повідомлення про прийняте орендодавцем рішення.

   Правонаступництво у разі зміни власника речі, переданої у найм, передбачено загальними положеннями про найм Цивільного кодексу України.

   Відповідно до ч. 1 ст. 770 Цивільного кодексу України у разі зміни власника речі, переданої у найм, до нового власника переходять права та обов’язки наймодавця.

   Згідно ст. 1218 Цивільного кодексу України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Як слідує зі статті 1216 Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків від фізичної особи, яка померла, до інших осіб.

    За більш детальною інформацією та роз'ясненнями, можна звернутися до відділу “Рокитнянське бюро правової допомоги”, вул. Смоляна, 9, смт. Рокитне, тел. (04562) 5-12-61.

 

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області  інформує:

«Повідомлення про підозру 20-річній дівчині, яка вбила свого співмешканця»

   23.12.2019 року близько 22 години 20-річна дівчина розпивала алкогольні напої зі своїм 23-річним співмешканцем а будинку, що знаходиться в с. Насташка  Рокитнянського району Київської області, та вході сварки з останнім нанесла йому один удар кухонним ножем в область грудної клітки, внаслідок чого  чоловік помер на місці події.

   На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

    Підозрюваній загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

    Досудове розслідування на даний час триває.

 

КНП «Рокитнянський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  пропонує отримати безкоштовно путівки в Обласний дитячий  санаторій «Поляна». 

 

Щодо проведення Х Міжнародного конкурсу - фестивалю  дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"

 

 

Про функціонування «Чергового кабінету»​

 

12 листопада 2019 року на позачерговій сесії Рокитнянської районної ради VII скликання  було внесено зміни до рішення № 477-40-VII «Про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 386-31-УІІ “ Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік та додатків 1,3,7 до нього»,

в якому виділені кошти для функціонування «Чергового кабінету» з метою надання медичної допомоги жителям району в нічний час (виїзд на дім фельдшера та водія), який розпочне працювати з  01.12.2019 року .

Графік роботи «Чергового кабінету» в нічний час:

 Щоденно з 17.00 до 8.00 год.

Для виклику фельдшера для надання невідкладної медичної допомоги в нічний час, необхідно зателефонувати за наступними номерами:

  • 04562 5-21-11
  • 096 04 06 320

 

   

 

 

Рокитнянське бюро правової допомоги” інформує:

            Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основними завданнями акції є:

  • привернення уваги до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми.
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

   

   Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує:

       Як убезпечитися від придбання контрафактного чи фальсифікованого насіння?

До уваги громадян, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій:перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті

Рокитнянське бюро правововї допомоги надає правову інформацію: "Поради учням,які стали жертвами булінгу"

З МЕТОЮ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ  "Я МАЮ ПРАВО!" консультація міністерства юстиції України "ЯК УСИНОВИТИ ДИТИНУ?"

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області інформує:

"Кагарлицькою місцевою прокуратурою Київської області в державну власність повернуто земельну ділянку площею 24,7577 га"

   Кагарлицькою місцевою прокуратурою встановлено, що в травні 2007 року на підставі рішення Бирюківської сільської ради господарському товариству надано в строкове платне користування (оренду) терміном на 20 років земельну ділянку загальною площею 24,7577 га, що знаходиться на території Бирюківської сільської ради, для ведення особистого підсобного сільського господарства. В подальшому між Бирюківською сільською радою та товариством укладено договір оренди земельної ділянки.

    Водночас, передача земельної ділянки в оренду відбулася з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України та з перевищенням посадовими особами сільської ради наданих їм повноважень, оскільки, вказана земельна ділянка частково розташована на території земель лісогосподарського призначення, які перебувають в постійному користуванні Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство».

   Крім того, рішення уповноважених органів державної влади про вилучення цих земель із державного лісового фонду та зміни їх цільового призначення не приймались, підприємство, як землекористувач, згоду на вилучення (припинення) права користування земельною ділянкою не надавало. 

   Реагуючи на виявлені порушення, Кагарлицькою місцевою прокуратурою до Господарського суду Київської області пред’явлено позов в інтересах держави в особі Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» до Бирюківської сільської ради Рокитнянського району Київської області та господарського товариства про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

  За результатами розгляду позовної заяви Господарським судом Київської області позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі.

Рокитнянське бюро правової допомоги надає роз"яснення інформації:

“Податкова знижка на навчання”.Хто має право на податкову знижку.

 

Як отримати податкову знижку на навчання. 

 

Які документи необхідні для отримання податкової знижки

 

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування генерального плану села Бирюки Рокитнянського району Київської області

 

Інформація щодо урядової програми "Муніципальна няня" на тему: Порядок  отримання послуг "Муніципальна няня"

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури повідомляє:

      З метою забезпечення законності та правопорядку, боротьби зі злочинністю, захисту прав і інтересів громадян в Україні функціонують органи прокуратури.

      Належне виконання усіх функцій прокуратури, передбачених Конституцією України, гарантується відповідним кадровим забезпеченням.

     Так, ч.1 ст. 27 Закону України «Про прокуратуру», який приведено у відповідність до європейських вимог, передбачає наступні вимоги до прокурора місцевої прокуратури:

  • кандидат має бути громадянином України;
  • повинен отримати вищу юридичну освіту;
  • мати стаж роботи в галузі права не менше двох років;
  • володіти державною мовою.

      Одним із небагатьох державних навчальних закладів, які здійснюють підготовку кадрів для органів прокуратури, є Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).

     Інститут прокуратури та кримінальної юстиції зазначеного університету, випускниками якого стало понад 9 тис. осіб, переважна більшість яких працює на різних посадах в органах прокуратури України, існує з 1995 року.

    Цього року оголошено набір для 400 осіб на перший курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, що дає чудовий шанс отримати фундаментальну юридичну освіту з перспективою працевлаштування в органах прокуратури України.

     Деталі можливо дізнатися на сайті https://nlu.edu.ua  або в Рокитнянському відділі Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою:  пров. Новий, 2а, смт Рокитне, Київська область.

 

 

З метою загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!" (консультує юрист-консультація міністра юстиції України) "Особливості голосування під час другого туру виборів"

 

 

З метою загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" (консультує юрист - консультація міністра  юстиції України "Як реалізувати своє право на працю?"

 

 

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області інформує:

  Доступ до публічної інформації

З метою реалізації громадянами права щодо подання запитів на інформацію відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Кагарлицькій місцевій прокуратурі Київської області діє електронна пошта  - kagarlyk@kobl.gov.ua.

 

 

З метою загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" (консультує юрист –консультації начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Шевченко О.В. ): «За що каратимуть на виборах та чому кожен з нас має слідкувати за порушеннями?»

 

 

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області інформує:    "Позбавлення волі за крадіжку майна"

 

 

Участь у форумі «Школа Сімейного лікаря»

 

 

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! Інформує Рокитнянське бюро правової допомоги!


Відповідно до частини першої статті 38 Конституції України громадяни України мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
         Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років (частина перша статті 103 Конституції України).
         Згідно з пунктом 7 частини першої статті 85, частиною п’ятою статті 103 Конституції України чергові вибори Президента України призначаються Верховною Радою України та проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України.
         Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року. Порядок проведення виборів Президента України встановлено Законом України "Про вибори Президента України" (далі – Закон).
         Конституцією України та Законом визначено, що право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним.
         Громадяни України, які мають право голосу, є виборцями.
         Кожний громадянин України на виборах Президента України має один голос. Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців. Виборець реалізує своє право голосу під час виборів у порядку, встановленому Законом.
         Громадяни України, які мають право голосу, можуть брати участь у роботі виборчих комісій як їх члени, а також у проведенні передвиборної агітації, здійсненні спостереження за проведенням виборів Президента України та інших заходах у порядку, визначеному Законом та іншими законами України.
         Реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, утвореній згідно із Законом.
         Вибори Президента України є прямими. Громадяни України безпосередньо обирають Президента України.
         Участь громадян України у виборах Президента України є добровільною.
         Виборцям забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення при голосуванні.
         Голосування на виборах Президента України є таємним.
         Кожний виборець голосує на виборах Президента України особисто.
         Президентом України може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п’яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років.
         Право висування кандидата на пост Президента України належить громадянам України, які мають право голосу. Це право реалізується ними через політичні партії, а також шляхом самовисування відповідно до Закону.
         Будь-які прямі або непрямі привілеї або обмеження виборчих прав громадян України за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками забороняються. Не допускаються обмеження щодо участі громадян у виборчому процесі, крім обмежень, передбачених Конституцією України та Законом.
         Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах.
         Забороняється застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця.
         Забороняється контроль за волевиявленням виборців. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.
         Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, які дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.
         З метою захисту своїх виборчих прав громадяни можуть звертатися до виборчих комісій на підставі Закону, до суду – в порядку, передбаченому Кодексом адміністративного судочинства України, до правоохоронних органів – у випадках, коли законодавством передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність за порушення виборчих прав громадян.

 

 

 

 

 

 

 

 

                               

 

 

 

З метою загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" (консультує юрист –консультації Міністра юстиції України П.Петренко): «Щеплення від булінгу: як Україна бореться з підлітковою агресією?»

 

 

Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області повідомляє :

 

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за 2018 рік на території Рокитнянського району (відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру»)

 

Звернення громадян

       Упродовж 2 місяців поточного року до Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області надійшло 12 звернень громадян.

       З них 4, тобто кожне третє, направлено за належністю в інші відомства на підставі п. 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

       За результатами розгляду 1 звернення внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.

       З урахуванням наявних повноважень Рокитнянським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вирішено 7 звернень, з яких 3 стосувались питань досудового розслідування.

      Крім того, упродовж вказаного періоду на особистому прийомі прокурорами Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури прийнято 25 громадян, з них 10 особисто начальником Рокитнянського відділу

 

Про підозру молодикам, які у стані алкогольного сп’яніння вчинили хуліганство, пов’язане з опором громадянам

12.02.2019 близько 18 год. троє молодиків, перебуваючи в стані алкогольного  сп’яніння, знаходячись в електропотязізі сполученням Миронівка- Фастів, на перегоні "Лютарський-Ольшаниця", вчинили грубе порушення громадського порядку, з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, а саме почали стукати ногами в двері до кабіни машиніста, намагаючись проникнути до її середини та висловлювались при цьому нецензурною лексикою, погрожуючи машиністу застосуванням насильства.

Стрілець воєнізованої охорони на залізно-дорожній станції Миронівка, який в цей час перебував у кабіні машиніста даного електропотяга, вийшов з кабіни машиніста та увійшов до середини вагона та з метою припинити хуліганські дії зробив зауваження групі осіб щодо їх зухвалої поведінки.

З метою припинення хуліганських дій зловмисників, працівник охорони здійснив один попереджувальний постріл вгору, на який останні не відреагували та чотири постріли в сторону злочинців, заподіявши їм тілесні ушкодження та змусивши останніх припинити свої хуліганські дії.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство).

Судом до зловмисників застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

За вчинене чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

 

 

Звернення депутата Рокитнянської районної ради VII скликання,  голови Рокитнянської районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій "РОСИЧІ" Зелінського С.В.

 

  

Адміністрація Рокитнянського центру ПМСД надає інформацію про хід Урядової програми «Доступні ліки»:

Які зміни чекають на урядову програму «Доступні ліки» у 2019 році?

 

 

 

Щодо підтримки впровадження  проекту "Об"єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень"

 

 

З метою забезпечення роз’яснень вимог чинного законодавства та підвищення рівня проінформованості  населення

                                              Рокитнянський районний відділ

                                   державної реєстрації актів цивільного стану 

Головного територіального управління юстиції у Київській області повідомляє:

 

 

Як повторно отримати свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану?

 

 

Батьки новонароджених дітей зможуть скористатися пакетом послуг «Електронне малятко»

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги  з внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулюванняРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації розірвання шлюбуРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

 ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації зміни іменіРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

 ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації народженняРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

 ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації смертіРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації шлюбуРокитнянський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

 

 

Як власникам нерухомого майна захиститися від рейдерських атак?

 

 

 Як оскаржити незаконні дії державного реєстратора?

 

 

Комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє:

                                                             

16 січня 2019 року в місті Києві відбувся тренінг по проекту «HealthLink Київський регіон» .

Головна мета даного проекту – прискорити  процес подолання епідемії ВІЛ в Україні через можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікувати.

Винятковість HealthLink  в тому, що він органічно лягає в медичну реформу , запускає нову модель допомоги пацієнтам, змінюючи при цьому роль самих лікарів в боротьбі з епідемією ВІЛ в Україні.

 Даний тренінг відвідали сімейні лікарі та медичні сестри Комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» : Костина Тетяна Олександрівна,  Чубко Наталія Валеріївна, Носенко Надія Миколаївна, Малюта Наталія Миколаївна, Клименко Олена Гнатівна.

Тематикою даного тренінгу є «Подолання стигми та дискримінації, пов»язаної з ВІЛ, у медичних закладах України як основного бар’єру до тестування та лікування».

Після завершення тренінгу бажаючі мали можливість поспілкуватися із тренерами даного тренінгу.

 

 

                                           

Про декларування   

     Відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за 2018 рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

        Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

     Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

         З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо завчасно отримати ЕЦП.
 


 

     

ОГОЛОШЕННЯ

З 1 вересня 2016 р. у смт Рокитне працює Рокитнянське бюро правової допомоги, як відокремлений структурний підрозділ Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До Рокитнянського бюро можуть звернутися соціально незахищені категорії осіб згідно статті 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”: малозабезпечені, пенсіонери, інваліди, ветерани війни та учасники АТО, неповнолітні, недієздатні особи та особи з обмеженою дієздатністю, внутрішньо переміщені особи, біженці. Всім цим соціально незахищеним особам бюро здійснює представництво інтересів в судовому порядку, також надання юридичних консультацій для всіх категорій громадян, активне правопросвітництво, доступ до електронних сервісів МІН'ЮСТУ. При зверненні до бюро громадянам при собі мати паспорт та інші необхідні документи.

Рокитнянське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: 09601, смт. Рокитне, вул. Смоляна, 9, біля “Ощадбанку”, в районі (КП “Рокитнетепломережа”), тел.: 5-12-61.

Рокитнянське бюро правової допомоги здійснює прийом громадян у робочі дні понеділок - п'ятниця з 08.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 год. до 12.45 год. Ми раді надати якісну безкоштовну правову допомогу усім бажаючим.